O NÁS

História MAMA DACH

Naša firma MAMA DACH má dlhoročnú tradíciu a skúsenosti
s realizáciou striech a klampiarstvom. Na slovenský strechársky trh sme vstúpili v roku 2007 s 15-ročnou praxou z Rakúska. Napriek dlhej tradícii, sme moderní a neustále inovujeme. Sme odborníci vo svojom obore, ktorí sa sústavne vzdelávajú. Držitelia mnohých certifikátov, a už niekoľko rokov sme aj plnohodnotným členom Cechu Strechárov Slovenska.

Vďaka nášmu profesionálnemu prístupu vieme našim zákazníkom odborne poradiť, pri riešení každého detailu ich strechy. Našimi prioritami sú kvalita použitých materiálov, pozornosť venovaná detailom strechy podľa platných technických noriem, ale predovšetkým spokojnosť našich zákazníkov. Každému zákazníkovi vypracujeme na mieru rozpoložkovanú cenovú ponuku, na naše náklady. Radi sa taktiež s Vami aj osobne stretneme a premeriame si dané miesto, aby sme Vám čo najpresnejšie vedeli vypracovať návrh.


" Našim cieľom je predovšetkým poskytovanie kvalitných služieb a spokojnosť zákazníkov."

Miloš Rojček
majiteľ & zakladateľ MAMA DACH

CERTIFIKÁTY

Vlastníme certifikáty od spoločností Bramac, Tondach, Velux, Roto, Terran (Mediterran), VM Zinc, IKO a mnoho ďalších. Pravidelne sa zúčastňujeme taktiež na školeniach aby Vám môžme dodať vždy len to najlepšie. Kvalitu našej práce však garantujú nielen certifikáty, a dlhoročná prax na území Slovenska (Liptov a okolie) či v zahraničí (Rakúsko), ale hlavne množstvo prác rôzneho druhu, ktoré sme za dlhé roky vyhotovili.

Pri realizácii striech a strešných krytín sa zameriavame hlavne na spoľahlivosť a kvalitu podľa platných technických noriem.